Šťastná 13, gymnastkám cinklo zlato, stříbro i bronz

před 8 dny, 15.3.2019 Naše gymnastky předvedly úžasné výkony a byly skvěle ohodnoceny.

Okresní kolo AŠSK ve sportovní gymnastice proběhlo 13. 3. 2019 v ZŠ Unesco v Uherském Hradišti. Byla to šťastná třináctka. Naše děvčata předvedla téměř bezchybně sestavy v prostných a na hrazdě a přidala i skvělé přeskoky. V soutěži družstev získaly mladší žákyně: Štěpánka Pavlicová, Viktorie Gášková, Barbora Plesnerová, Barbora Čevelová a Van Minnen Lilien zlaté medaile, starší žákyně: Terezie Sukupová, Vanda Charbutová, Sabina a Kristýna Snopkovy a Andrea Hůlková vybojovaly stříbro, když porazily favorizované družstvo Gymnázia UH. Jednotlivkyně družstva mladších žákyň zářily a získaly všechny 3 medaile. Zlato Štěpánka, stříbro Viktorka a bronz Barunka P.. V silné konkurenci starších žákyň obsadila bronzovou příčku Terezka. Všem děvčatům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Mladší žákyně postupují do krajského kola, které proběhne 20. 3. Ve Zlíně.“ Držte nám pěsti, ať máme štěstí,“ vzkazují šťastné holky.