STÁLE MÁME DŮVODY K OSLAVÁM

před 7 měsíci, 22.5.2017 Naše třída je v mnoha ohledech originální. Je obzvlášť jedinečná v soutěžním poli.

Lavinu výborných výkonů spustil Štěpán Omelka, který nenašel přemožitele v okresním kole zeměpisné olympiády a v kraji vybojoval nádherné druhé místo. Tím rozjel i vlnu oslav. Spolužáci Štěpovi přichystali na uvítanou malé překvapení. Rychlé špunty létaly nad našimi hlavami, radoval se oslavenec i gratulanti.
Ani jsme se nestačili nadechnout a už tu byly další úspěchy. Ani jsme se nestačili nadechnout a už tu byly další úspěchy. Do okresního kola jeli ukázat své gymnastické sestavy Nelly Olbertová, Eliška Kostrhunová a Barča Fornůsková. Holky jsou moc šikovné a rozhodčí jim přidělili krásná druhá a třetí místa. Ondra Kavka napsal nejlepší práci v rámci mezinárodní literární soutěže „Nasloucháme naší Zemi“. Lucie Herbánská, Eliška Kostrhunová a Ondřej Kavka zvítězili v okresním i krajském kole týmové přírodovědné soutěže „Poznej a chraň“. V této soutěži to byla jejich derniéra a my jsme naše úspěšné odměnili potleskem a čokoládovými medailemi. Ondra s Luckou  jsou si navíc vzájemnou oporou i soupeřem v biologické olympiádě, v okresním kole Ondra vyhrál, Lucka byla druhá. Letos je čeká v krajském kole obhajoba prvních dvou příček. Je to úkol nelehký a svazující. Tak držme jim palce, ať se mohou znovu radovat a my s nimi!
A jak si povedeme ve Zlatém listu? Naše šestice ve složení Eliška Kostrhunová, Kamča Sochorcová, Lucka Herbánská, Táďa Skála, Anďa Ilenčík a Ondra Kavka už si opět brousí zoubky na příčky nejvyšší. Naladí formu? Zvítězí v krajském kole? A budou barvy naší školy hájit i v republice? Tyto otázky se již brzy rozluští…!