Sportovní potěr veze medaile z olympiády!

před 2 roky, 10.3.2016 Naší škole roste další generace skvělých atletů

Sportovní „potěr“ naší školy se činil, a ačkoliv do léta zbývá ještě dlouhá doba, naši mladí atleti už měli žně. Na halové olympiádě žáků prvního stupně sklízeli medaile jak v individuálních disciplínách, tak v soutěži družstev.

Nejvíc těší fakt, že v pořadí patnácti zúčastněných škol patří „páleničářům“ druhé místo, hned za vítěznou uherskohradišťskou sportovní školou, a to je už pořádný důvod k pochvale!

Přidáváme další individuální úspěchy. Zlatými medailemi se mohou chlubit: Veronika Machálková (3.A, vytrvalostní běh), Karolína Mitanová (5.B, běh na 30 metrů), Karolína Pašková (5.B, skok do dálky) a Šimon Kopunec (3.B, běh na 30 metrů). Stříbro patří Filipu Hanáčkovi (4.B, běh na 30 metrů) a bronz vybojovala štafeta ve složení Filip Andrýsek (5.A), Filip Hanáček (4.B), Martin Holcner (5.A) a Vojtěch Orság (5.B).

Na skvělém týmovém úspěchu se kromě výše jmenovaných podíleli také další žáci, konkrétně: Veronika Dědečková (3.A), Vendula Kostrhunová (3.B), Aneta Pálková (3.A), Simona Fornůsková (5.A), Anna Holcnerová (5.A), Jakub Snopek, Ondřej Turčinek a Petr Vlachynský (všichni 3.A).

Naší škole zjevně roste další generace vynikajících atletů!