Sportovci tělem i duší

před 5 měsíci, 29.9.2017 Naši reprezentanti statečně bojovali na atletických závodech v Uherském Hradišti.

Ve středu 27. září se konal již šestnáctý ročník tradiční atletické soutěže O pohár starosty města Uherského Hradiště a my jsme nesměli chybět!

Naši žáci bojovali do posledních sil a předvedli velmi pozoruhodné výkony. Daniela Klišíková vybojovala v jednotlivcích nádherné 1. místo ve skoku dalekém výkonem 420 cm, který je zároveň jejím osobním rekordem, a v běhu na 60 m krásné 3. místo.

Děvčata a chlapci z šestých až devátých tříd byli rozděleni do tříčlenných družstev mladších a starších. Kategorie mladších i starších bojovaly ve čtyřech disciplínách: 60 m, skok daleký, míček/koule (u starších) a vytrvalostní běh na 600 m/800 m (u starších). Protože se jednalo o soutěž družstev, výkony jednotlivců se v disciplínách sčítaly.

Byl to krásný sportovní den. Všem reprezentantům patří velká pochvala za jejich výkony a bojovnost ve všech disciplínách.

Školu reprezentovali:

Daniela Klišíková, Amálie Horáková, Lucie Bříštělová, Filip Hanáček, Vojtěch Orság, Martin Holcner, Petra Čechová, Zuzana Malinová, Vanda Charbutová, Štěpán Skopal, Ondřej Třetina a Michal Jurák.