Společné loučení před prázdninami

před 26 dny, 27.6.2019 aneb poslední žákovské shromáždění

Prázdniny jsou už skutečně na dosah, počasí je horké a slunečné a většina z nás se už vidí u vody nebo na dovolené. Ještě naposled v tomto školním roce jsme se sešli v tělocvičně naší školy. Všichni. A důvod? Vzpomínali jsme. Na celý školní rok. Obě deváté třídy si připomněly léta strávená ve škole a stylově se rozloučily se svými třídními učitelkami a ostatními pedagogy, poděkovaly paním kuchařkách i uklízečkám. Vzduchem létaly balónky a konfety a deváťáci nám tím připomněli, že i my se rozletíme za prázdninovým dobrodružstvím.
Uznání patří také všem, kteří uspěli v celoroční soutěži IQ Star. Na prvním stupni zvítězila Elen Slavíková (4.A) před Matyášem Hoplíčkem (5.A) a Lukášem Zdráhalem (3.A). Na druhém stupni se vítězkou stala Veronika Machálková (6.A) před Vilémem Charbutem (6.A) a Andrejem Ilenčíkem (9.A). Počtvrté během jedenáctileté tradice naší soutěže jsme ocenili ty žáky, kteří ve své kategorii (první či druhý stupeň) získali již druhé umístění na stupních vítězů. Pro ně byla vytvořena Síň slávy. Ta má po dnešku nového člena, vstoupil do ní Tadeáš Skála (9.A). Další čtyři žáci své místo v Síni slávy dokonce obhájili. Jsou to: Vanda Charbutová (9.B), Štěpán Omelka (9.A), Lucie Herbánská (9. A) a Ondřej Kavka (9.A). Gratulujeme.
No a na závěr ještě jedno poděkování. Patří celému žákovskému parlamentu, který připravil nejen toto, ale i všechna ostatní žákovská shromáždění. Děkujeme. Zítra předáme vysvědčení, a pak už hurá na prázdniny. Užijme si je.