Sobotní cyklovýlet

před 2 roky, 10.6.2018 „Vážení rodiče, máte na sobotní dopoledne program? Pokud ne, nabízím pozvání na rodinný cyklovýlet společně s dětmi.“

Tak zněla pozvánka třídní učitelky 3.A na sobotní čistě dobrovolnou akci. Sraz jsme si dali u školy v 8:30 hodin a náš peloton čítající 23 menších i větších cyklistů se vydal podél Olšavy.   Děti zvládaly jízdu zručnosti přes lávku ke "Komárovi", kde byla první zastávka. Lesní panelová cesta nás dovedla ke kunovské tabuli. Čistá voda lákala k vykoupání ….  Cíl naší trasy byl Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi, kde se mohly děti vyřádit na skluzavce, minigolfu nebo Bike parku. Zabavily se také při hledání pokladu. Sobotní společnou akci jsme si všichni jaksepatří užili.