Slavnostní zahájení? Znovu s překvapením!

před 2 roky, 29.8.2015 Možná se těšíte více, možná méně. A možná taky vůbec. Pocity míváte (míváme) v souvislosti se zahájením školního roku různé. Základní informace ale potřebujeme všichni. Ty nejdůležitější pro žáky druhých až devátých ročníků nabízíme níže.

Začínáme v úterý 1. září 2015 a sejdeme se v 07.55 v prostoru před hlavním vchodem do školy. A pokud čekáte víc než jen „klasické“ zahájení, máme pro vás první dobrou zprávu. Ano, znovu pro Vás chystáme překvapení. Nejenom jedno, a nejenom na první školní den. Chystáme pro Vás MOŘE překvapení, to premiérové najdete na těchto stránkách nejpozději v pátek 28. 8. 2015. Vzpomínáte na loňské zelené autíčko?

Chcete hádat, čím překvapíme letos? Své tipy můžete psát na zskunup@zskunup.cz , odměníme autory odpovědí, které se nejvíc přiblíží realitě, i autory, jejichž odpovědi budou nejvtipnější nebo nejzajímavější.

A aby byly informace úplné, dodáváme, že výuka pro žáky druhých až devátých tříd potrvá v úterý 1. září pouze jednu vyučovací hodinu, od středy se bude učit podle rozvrhu, který žáci obdrží. Už během prvního dne ve škole dostanou všichni žáci kompletní informační brožuru, ve které budou všechny podstatné informace spojené s novým školním rokem. Tuto brožuru rozešleme ještě před zahájením školního roku v elektronické podobě zákonným zástupcům našich žáků. Vyplatí se sledovat naše webové stránky.

A pokud si chcete připomenout atmosféru loňského prvního září: