Školní televize? Školní televize!

před 2 roky, 24.2.2016 Jisté to ještě není, ale možné ano. Přidejte se k našemu týmu

Když čtveřice vyučujících (Z. Peterková, M. Viceníková, J. Kamrla a M. Tvrdoň) předstoupila před žáky s otázkou, jestli by chtěli mít vlastní školní televizi, bylo odpovědí hromové „ano“. Stejně hromové „ano“ zaznělo trochu překvapivě také na otázku, zda by se žáci chtěli na vysílání takové televize podílet. A pak už nabraly věci obvyklý spád. Na první schůzku se místo osmdesáti přihlášených žáků dostavilo třicet. Na druhou, podmíněnou splněním konkrétního úkolu, už přišlo pouze deset zájemců. Takže bude, nebo nebude v blízké či vzdálené době vysílat naše školní televize? Odpovědět mohou pouze sami žáci. Zatím pokračujeme v přípravách, další schůzka týmu se koná ve čtvrtek 3. 3. 2016 v 07.15 ve školním klubu. Přijít mohou samozřejmě i ti, kteří zatím z různých důvodů nemohli nebo nechtěli.

S pravidelným vysíláním chceme na našich webových stránkách začít nejpozději na začátku května, vysílat plánujeme jednou za dva týdny. Zároveň všem, kteří se chtějí na přípravě školní televize podílet, na rovinu sdělujeme, že se jedná o zálibu, která bude náročná na čas. Proto v týmu uvítáme co nejvíc žáků, aby se o tuto práci mohli podělit. Takže bude, nebo nebude školní televize?

A na závěr jedna perlička. Pokud školní televize opravdu vznikne, připraví premiérový díl naši vyučující.