Škola v přírodě pátých tříd

před 1 rokem, 30.5.2016 Týdenní dobrodružství aneb ..

Už jsme se nemohli dočkat! V polovině měsíce května se naši páťáci zúčastnili dlouho očekávané školy v přírodě. A co na ně čekalo?

Zážitky, soutěže, hry, šifry, zábavné aktivity, déšť, chladno, ale koncem týdne také sluníčko. V prvních dnech jsme v týmech vytvořili vlajky, které nám zdobily naše chatky. Věnovali jsme se Morseově abecedě, díky které jsme byli schopni rozluštit šifru spojenou s mistrovstvím světa v ledním hokeji. Navštívil nás milovaný strýc Karel, se kterým jsme si užili spousty zábavy a legrace. Ověřili jsme si, že obě třídy umí fungovat jako jedna parta. I přesto jsme se na jeden den rozdělili a užili jsme si každá třída po svém.

Rekreační areál Kamínka nás velmi mile překvapil, ať už skvělým jídlem či péčí personálu. Na školu v přírodě budeme vzpomínat jen v tom nejlepším a s úsměvem na tváři.