Škola v přírodě

před 1 rokem, 30.5.2016 Konečně jsme se dočkali :) ...

A jupíííí, jsme na cestě za dobrodružstvím :). A co nás čekalo?

Zážitky, soutěže, hry, šifry, tanec, zábavné aktivity, déšť, chladno, ale koncem týdne také sluníčko.

Výroba vlajky, Morseova abeceda, orientační běh, stezka odvahy a spousty dalších  aktivit. Navštívil nás náš milovaný strejda Karel, se kterým jsme si užili spousty zábavy a legrace. Ověřili jsme si, že obě třídy umí fungovat jako jedna parta. I přesto jsme se na jeden den rozdělili a užili jsme si každá třída po svém.

Rekreační areál Kamínka nás velmi mile překvapil, ať už skvělým jídlem či péčí personálu. Na školu v přírodě budeme vzpomínat jen v tom nejlepším a s úsměvem na tváři.

Vkládám slíbené fotky dětí. Byli jste skvělí, skvělé zážitky, skvělá parta a nezapomenutelný týden. Mám Vás ráda.