Shromáždění jako zpravodajská relace

před 29 dny, 26.4.2018 Zprávy, počasí i reklama provázely tradiční žákovské shromáždění

Znělka nápadně připomínající večerní zpravodajskou relaci jakési televize. Hlavní zprávy, vystoupení sporťáka, počasí i reklama. Tradiční žákovské shromáždění „oblékli“ tentokrát členové žákovského parlamentu do publicistické podoby, s obsahem ryze školním. Mezi taháky hlavních zpráv se tak zařadily události minulých dvou měsíců, prokládané vtipnými reklamními bloky. Zaujala sporťačka s přehledem školních sportovních úspěchů a tahákem večerního programového bloku bylo Libušino proroctví, zaměřené pochopitelně na budoucnost naší školy (tentokrát na plánované oslavy 25. vzniku školy). A jsme-li u té budoucnosti, přijel mezi nás král. Letošní kunovickou jízdu králů totiž ovládne žák naší školy, Adam Škrášek z 7.A, v rozhovoru ho vyzpovídala Lucie Herbánská (my krále během května podrobně představíme na našich stránkách). Událostem nadcházejícím se věnovala i videopozvánka na náš tradiční prázdninový tábor, no a pak už byl konec. Ohlásili ho báječní moderátoři, tentokrát jimi byli Viktorie Dudová a Šimon Turčinek. Povedlo se? „Je to krásná práce, stálo to za to, ale bylo to opravdu hodně náročné,“ přiznala vyučující Lucie Bártová, která společně s kolegyní Ivanou Janásovou s parlamentem minulé dva měsíce pracovala. Členové parlamentu zvládají mnohé, je toho víc a víc, ale bez vedení a pomoci se pochopitelně neobejdou. Další dva měsíce jim pomoc budou nabízet vyučující Lucie Kudlová a Zdenka Peterková, tak ať se vám dobře (spolu) pracuje.