Setkání rodičů a dětí

před 2 roky, 27.11.2015 Příjemné odpoledne strávili rodiče a jejich děti při třídní schůzce ve 2.A

První třídní schůzka v tomto školním roce. První hodina vaření a první upečené jablečné záviny. První společná práce s tablety. To všechno se událo ve druhé třídě, kde společné odpoledne ve čtvrtek 26. listopadu strávili rodiče a děti. Program byl opravdu nabitý. Za hodinu a půl jsme společně zvládli organizační záležitosti, vypít kávu, přenést se do vyučování, ale také se skvěle pobavit. Tentokrát v režii samotných dětí. A že si to umí samy výborně zorganizovat, o tom jsme se mohli všichni na třídní schůzce přesvědčit. A  závěry dětí? „Zazpívali jsme pro rodiče píseň Terapeut, aby zapomněli na všechny starosti. Líbila se mi prezentace o tom, jak jsme dopoledne pekli záviny. Rodičům záviny moc chutnaly. S rodiči jsme hledali naši nově napsanou knihu Krysáci ze 2.A. Oslavili jsme Sašiny narozeniny. Rodičům jsme ukázali matematickou hru "lepačky". A moc se nám líbilo, jak jsme pracovali s tablety a hráli výukovou hru.“