Se školou na golf

před 3 roky, 23.10.2017 Vypravili jsme se na golfové hřiště do Ostrožské Nové Vsi. Užili si krásy podzimu v blízkých lázních, našli kešku a pochutnali se na oplatcích.


Naše třída 3.B i s paní učitelkou se vydala na výlet do Ostrožské Nové Vsi na golf.
Když jsme dorazili, byly jsme seznámeni, jak se golf hraje.
Potom jsme si to všichni vyzkoušeli.
Cestou zpět jsme dostali od paní učitelky výborné lázeňské oplatky.
Byly moc dobré.
Výlet se povedl.  Lucka Němčická


V pátek 20. října jsme s naší třídou 3.B jeli do Ostrožské Nové Vsi na ukázku golfu. Zkoušeli jsme si odpalovat do dálky a patovat. Patování je šťouchnutí míčku do jamky. Pak jsme soutěžili. Když někdo odpálil míček do jamky, další za ním musel taky strefit jamku, jinak vypadl. Před odjezdem jsme šli hledat kešku. Byla schovaná v dutině v stromu. Podepsali jsme se tam jako třída 3.B. Ve stánku v lázních jsme si koupili lázeňské oplatky. Moc se mně tam líbilo.  Daniel


Náš výlet na golf.
Druhou hodinu v pátek jsme šli na golf. Byli jsme ve dvou skupinách. První skupina střílela do jamek a druhá skupina střílela do dálky.

Golf se mi moc líbil. Oliver Veselý


Dobrý den,

na golfu se mě nejvíce líbilo odpalování míčku.

Hezký den přeje Filip Volák


Na golfu se mě moc líbilo to, že na  jamkách  se míčky dali vyndat a nemuseli se chytat do ruky. Všechno tam bylo hezké a nové. Ale u golfu je nuda, cvičím radši v aerobiku.

Adélka


Co se mi líbilo: uměli to dobře vysvětlit, krásné prostředí, pohyb na čerstvém vzduchu

Co se mi nelíbilo: mokrá tráva, nesvítilo sluníčko, někdy jsem se netrefila

Jolanka


Bylo to tam super. Naučili jsme se základy golfu. A také se mi velice líbila hra patovací král. Celý den se mi líbil i procházka v lázních a  velice dobré oplatky.       
Tereza Pašková