Se školou na golf

před 4 měsíci, 20.10.2017 Je prioritní projekt České golfové federace na roky 2014 až 2018. Cílem projektu není vychovávat špičkové hráče, ale zábavnou formou oslovit co největší počet dětí, aby už v době školní docházky získaly základní povědomí o golfu.

Tolik ze stránek České golfové federace. Žáci 3.A,B naší školy využili pozvání, aby v rámci tohoto projektu navštívili golfové hřiště Jezera v Ostrožské Nové Vsi. Po krátkém teoretickém úvodu v klubovně  se přesunuli na hřiště. Zde  se rozdělili do dvou skupin. Jedna procvičovala odpaly na „drivingu“, druhá zkoušela krátkou hru na „puttingu“. Vše pod vedením zkušených trenérů. Domů si odnesli nejen sportovní zážitek, ale i certifikáty o absolvování lekce. Spálené kalorie  doplnili lázeňskými oplatky a žízeň svlažili douškem sirnaté vody (někomu stačilo jen přivonět). Atmosféru podzimu podtrhovalo všudypřítomné pestrobarevné listí. Tak HEZKOU HRU!