Scénické čtení opět po roce U Pálenice

před 2 roky, 3.6.2016 S oslavou Dne dětí jsme U Pálenice začali už 30.5., kdy k nám přijeli herci Slováckého divadla pan David Vacke a paní Irena Vacková se svým scénickým čtením z knížky Roalda Dahla ČARODĚJNICE.

S oslavou Dne dětí jsme U Pálenice začali už 30.5., kdy k nám přijeli  herci Slováckého divadla pan David Vacke a paní Irena Vacková. Přivezli nám tentokrát scénické čtení z knížky Roalda Dahla ČARODĚJNICE. Tato kniha vypráví dramatický a trochu strašidelný příběh chlapce a jeho babičky. Příběh skončí v tom nejnapínavějším okamžiku, kdy ve školním klubu bylo takové ticho, že byste slyšeli spadnout špendlík (a to se mezi dětmi prvního stupně zase tak často nestává). A kdo chtěl vědět, jak to dopadlo, musí si obstarat knížku a dočíst ji až do konce. Věříme, že takto motivujeme děti k četbě i jiných knížek.