S ježkem pod Kloboukem

před 3 roky, 20.1.2018 Lyžařský kurz letošních sedmáků v Jeseníkách

V neděli 14. ledna se naše posádka vydala za týdenním dobrodružstvím do Karlova pod Pradědem, kde ji čekal týden plný zážitků a sportování.

Příjezd na jedničku, sedmáci připraveni v plné polní, sněhové podmínky značka ideál a vzhůru za neobyčejnými zážitky a objevováním nového a neznámého.

V lyžařském areálu SKI Karlov nás nepřivítaly jen upravené sjezdovky, příjemná a zasněžená údolí, ale také maskot centra - ježek.

Velkou výhodou pro zdatnější lyžaře byla závodní sjezdovka Klobouk, která se nacházela přímo u naší chaty.

I přes velký počet začínajících lyžařů se všem podařilo brázdit svahy již zmiňovaného areálu. Sedmáci si užívali společné chvíle s kamarády, okolní krásy Jeseníků a horský vzduch.

Mimořádnými zážitky byla například: jízda na „chrobáka“ aneb jízda vleže s lyžemi vzhůru, padající lyže ze čtyřsedačkové lanovky a její následné lovení v závěji, hop a šup jsem v síti, vystupování z lanovky bez lyží, pořádná koulovačka v prašanu a jiné.

Jsme rádi, že se všichni vrátili z lyžařského kurzu v pořádku, s úsměvem na tváři, spokojení, plni zážitků a nováčci s odhodláním v lyžování pokračovat.

Děkujeme všem za skvělý týden.