Rozbalte si na třídních schůzkách dárek

před 1 rokem, 9.11.2016 Rodičáky budou opět spojeny s překvapením

Ne, v titulku článku není chyba. Na našich třídních schůzkách si skutečně všichni rodiče mohou rozbalit  dárek. Jaký? To ještě neprozradíme, můžeme jen sdělit, že dárek připravovali všichni vyučující, nejvíc pochopitelně ti třídní. Ostatně – informaci o dárku už rodiče znají z osobních pozvánek na třídní schůzky, které pro ně připravily jejich děti. Proto už jen pro jistotu připomínáme, že třídní schůzky se s výjimkou 2.B konají ve čtvrtek 10.11.2016 (začátek se liší podle zvyklostí jednotlivých tříd).

Věříme, že třídní schůzky v naší škole nejsou stresující záležitostí, a proto Vám i nyní kromě tradičních informací (studijní výsledky, atmosféra ve třídě) nabízíme něco navíc. Že Vám třídní schůzky v naší škole dávají smysl, dokazuje i účast, která se pravidelně pohybuje přes 90%, a to je v tuzemských poměrech mimořádné.Těšíme se na viděnou ve škole.