Rovnou na stupně vítězů

před 1 rokem, 16.9.2016 Nová sportovní sezóna úspěšně zahájena ...

První atletické závody letošního školního roku jsme si rozhodně nemohli nechat ujít.  V pátek 16. 9. 2016 se v Uherském Brodě uskutečnilo okresní finále soutěže – SPRINTERSKÝ VÍCEBOJ.  Soutěže se zúčastnilo 230 závodníků z 12 škol. Soutěžila čtyřčlenná družstva, každý člen postupně běžel závod na 40 m, 50 m a 60 m. A naše reprezentace zazářila.

V nejmladší kategorii družstev vybojovaly stříbrný stupeň vítězů D. Klišíková, A. Horáková, A. Mazurová a K. Fojtová. Skvělé 2. místo v kategorii nejmladších dívek jednotlivců obsadila Daniela Klišíková, která toto umístění obhájila i v superfinále běhu na 60 m. Bronzový pohár přivezla kategorie nejmladší chlapců. V týmu startovali F. Hanáček, M. Tvrdoň, D. Trojek a T. Zajíc. Mladší žákyně K. Pašková, N. Peřestá, P. Čechová, B. Fornůsková obsadily 7. místo, mladší žáci F. Andrýsek, M. Holcner, V. Orság, J. Tvrdoň skončili na 9. místě. Z. Kučerové, V. Ševčíkové, K. Dlapkové, K. Minaříkové patří 5. místo a družstvo starších žáků J. Hartmana, M. Fornůska, V. Noska vybojovalo 8. místo.

Skvělé výkony, nádherné počasí, sluníčko, točená zmrzlina při návratu domů, týmový duch a báječný start do nové sportovní sezóny.

Byli jste perfektní! Všem reprezentantům patří velká pochvala!