Rodiny a skupiny i nadále v duchu Miloše Macourka

před 2 roky, 15.10.2015 Pažoutovi, Cibulkovi, Kadrnožkovi a Šebestovi, to jsou příjmení rodin, které jsme si vybrali pro práci ve skupinkách.

Každá skupinka se ke svému úkolu postavila s velkou chutí. S trochou fantazie jsme si vymysleli, kde asi pracuje pan Pažout, kolik let má paní Cibulková, jak staré mohou být  jejich děti a jakou školu ve svém věku navštěvují. Vše jsme se snažili namalovat do domku nebo panelového bytu, podle představ ve skupině.

Příště si možná budeme muset poradit s tím, kolik peněz maminka zaplatí za nákup pomůcek pro děti do školy, kolik potřebuji na měsíc peněz  na krmivo a stelivo pro mého králíčka a možná napíšeme i babičce, abychom  ji včas pozvali k nám na Vánoce.