Ročenka za deset kilo! Papíru

před 7 měsíci, 21.4.2017 Zajistěte si ročenku školy v předprodeji

Kolik stojí tradiční stodvacetistránková ročenka školy? Brožura, která opět vyjde v červnu, bude od 25. do 27.4.2017 v předprodeji za neuvěřitelně výhodných podmínek. "Předplatné" získá každý žák, který v těchto dnech do školy přinese aspoň deset kilo papíru. Sedmdesát korun (přibližná výrobní cena jedné ročenky) se tak v tomto případě bude rovnat deseti kilogramům papíru, matematici nad tou nerovnicí určitě zamhouří oči.

Proč taková nabídka? O tom, kam poputují peníze vydělané dvojím sběrem papíru, tradičně spolurozhodují žáci prostřednictvím žákovského parlamentu. A ten přijal naši nabídku. Zněla stručně – zapojte se všichni do sběru a máte ročenku zdarma. Původně stanovenou podmínku pěti kilogramů na osobu žákovský parlament navýšil na deset a nerovnice je na světě.

Zbývá jen dodat organizační záležitosti. Tradiční jarní sběr papíru se uskuteční v úterý 25. 4., ve středu 26. 4. a ve čtvrtek 27. 4. 2017. Sběrné místo je u zadního vchodu do školy (u jídelny). Po všechny tři dny jsme připraveni převzít papír vždy ráno od 06.30 do 08.00 a odpoledne od 14.00 do 17.00. Sbíráme noviny, směs časopisů, letáků, knih i papíru, sbíráme také lepenku.