Račte vstoupit!

před 2 roky, 3.9.2015 Pokud jste zatím neměli čas, chuť nebo možnost vstoupit v novém školním roce do prostor naší školy, dovolíme si vám zprostředkovat pohled na jednu z řady (nebo možná z moře) novinek.

Zásadní změnou prošly vstupní prostory školy. I na této proměně jsme na základě předcházejících dobrých zkušeností, především s přestavbou školní jídelny, spolupracovali se studenty zlínské Univerzity Tomáše Bati, konkrétně fakulty multimediálních komunikací a s vedoucím této katedry, panem Vladimírem Kovaříkem. Návrh i realizace nesou slovenskou značku, pod původním návrhem je podepsána studentka Lucia Kubišová. Z jejího návrhu poté vyšla a zásadně ho rozvinula její kolegyně Alexandra Kuncová. Zadání bylo jasné, a přitom hodně složité. Přijít s návrhem, který ze školy nevytváří „instituci“, a zároveň prostor navrhnout tak, aby se v něm cítily dobře děti v širokém věkovém rozpětí šest až patnáct let. Současně jsme po autorce chtěli, aby pracovala se vším, co je pro naši školu typické. Alexandra Kuncová tento úkol zvládla k naší naprosté spokojenosti a také ke spokojenosti žáků naší školy (soudě alespoň podle prvních reakcí). A jak se upravený vstupní prostor líbí Vám? Neváhejte, račte vstoupit a přesvědčte se sami. Pokud z různých důvodů nemůžete přímo do školy, nabízíme vám krátké video. Zároveň se můžete podívat na fotografie, které dokumentují průběh prací.

A poslední zmínka na závěr.Precizní práci na realizaci všech fotek odvedla napajedelská společnost Matchball, s.r.o.

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky, které poprvé představíme v pondělí 7. 9. 2015. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách.