První předškolička

před 9 měsíci, 13.3.2017 Pozvánka pro předškoláky a jejich rodiče

Pokud sledujete náš web a pokud jste pozorně přečetli naši brožuru k zápisu do prvních tříd, nebude to pro vás novinka. Spíš připomenutí. Už ve čtvrtek 16.3.2017 pořádáme první předškoličku, na kterou srdečně zveme budoucí školáky i jejich rodiče. Začínáme v 16.00, končíme v 17.15. Vyučující Mgr. Hana Drštičková a Mgr. Andrea Olbertová vás seznámí s tím, co by měl rodič vědět, než (když) dá dítě do naší školy. Beseda potrvá 30 minut, během této doby se o Vaše děti postarají vyučující prvního stupně. V následujících 45 minutách Vám další vyučující prvního stupně spolu s našimi současnými žáky předvedou ukázky výuky, která je pro naši školu typická. Vaše děti si mezitím mohou podobnou výuku, pochopitelně upravenou úměrně jejich věku, vyzkoušet s našimi vyučujícími v jiné třídě. Tak na viděnou ve čtvrtek.