První čtenářská dílna

před 1 rokem, 4.11.2016 Po vydařeném opakovacím pátku se třeťáci a čtvrťáci začetli do knih

Od listopadu jsme se ve 3. A a 4. B rozhodli pokračovat ve čtenářských dílnách, které v loňském roce sklidily u žáků velký úspěch. U čaje a sušenek jsme se začetli do svých knih a pokusili jsme se sdělit co nejpřesněji kamarádovi náš příběh. Zvládli jsme i další náročnou část, kdy kamarád ze získaných informací musel vytvořit z každého z nás sochu, která vystihla část našeho příběhu. Sluníčkový diagram jsme využili k výměně zážitků při čtení nejen doma. „Cítili jsme se velmi příjemně. Čtení nás zaujalo a nová hra na sochy nás nadchla“, dodávají spokojení žáci, kteří se už těší na další dobrodružství u knih.