První a třetí místo v okrese ve stolním tenise

před 1 rokem, 19.10.2016 Naši úspěšní stolní tenisté si z Dolního Němčí odváží dva poháry.

První místo v kategorii mladších žákyň a třetí místo starších žáků se nám podařilo vybojovat v okresním kole stolního tenisu, které se konalo v Dolním Němčí. Jako jedné z mála zúčastněných škol se nám podařilo obsadit všechny kategorie mladších i starších žáků a žákyň. Protože se nám letos nepodařilo z časových důvodů odehrát školní kolo, naše reprezentanty jsme museli vybrat na základě výsledků minulého ročníku.  Ukázalo se, že nominace našich sportovců byla správná. Nejvíce se dařilo mladším žákyním ve složení Petra Čechová, Nelly Olbertová a Eliška Kostrhunová, které dvojím vítězstvím nad Ostrožskou Lhotou a Uherským Ostrohem vybojovaly nejvyšší příčku. Starším žákům ve složení Jan Hartman, Mikuláš Fornůsek, Martin Hanáček a Martin Prokeš dopomohl k bronzu i fakt, že si v prvním kole poradili s družstvem Ostrožské Lhoty 3 : 1. Naopak velkou smůlu měli mladší žáci, kteří v prvním zápase narazili na vítěze turnaje Nivnici. Ve druhém, opravném kole, se utkali s celkově stříbrným domácím družstvem. Po dvou porážkách v turnaji skončili. O malinko lépe se vedlo starším žákyním, které sice v prvním kole neuspěly, ale v opravách se jim podařilo zvítězit a tím vytěžit 4. místo. Všem našim stolním tenistům patří velká pochvala a dík za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Naše družstva hrála v tomto složení:

Mladší žáci: Radovan Siman, Marek Chvatík, Jan Tvrdoň a Matěj Snopek

Mladší žákyně:  Petra Čechová, Nelly Olbertová a Eliška Kostrhunová