První a poslední společný oběd

před 1 rokem, 19.6.2016 Překvapení pro třídní učitelku

To, že moje 9.A je akční a občas všeho schopná, ukázala ve čtvrtek 17. 6.. Jednou jsem se zmínila, že jsem nikdy neobědvala ve školní jídelně. Bylo to už někdy v sedmém ročníku, kdy jsme spolu trávili společné hodiny vaření a hodnotili jsme jídelní lístek, který vytvořila vedoucí školní jídelny. A moje děti na to nezapomněly a ve čtvrtek mně připravily překvapení. Sestavily v jídelně slavnostní tabuli, všechny se postavily před své talíře se svíčkovou a mě přivedly se zavřenýma očima a posadily do čela stolu. Bylo to pro mě úžasné překvapení a důkaz, že moje třída je prostě úžasná! "Chtěly jsme s Vámi alespoň jednou ve školní jídelně poobědvat a to se nám povedlo", pronesly jednohlasně. A svíčková byla skutečně výborná, díky, moji milí.