Protřepat, nemíchat!

před 5 měsíci, 29.1.2018 Ples jsme si užili.

Je 27. ledna 2018, sobotní večer. Sportovní hala v Kunovicích téměř praská ve švech. Třiadvacet párů, které vytvořili žáci devátých tříd z obou základních škol, se chystá na taneční parket. Čeká je velká zkouška – předvést všem přítomným tanec, kterým zahájí jubilejní 60. ples SRPŠ. Na vše dohlíží (z výzdoby na stěnách) James Bond, agent 007.

Páry jsou představeny publiku a zaznívají první tóny. Soustředění žáků je na maximu, napětí by se dalo krájet. Počáteční nervozita brzy opadává a naši tanečníci ladně plují po tanečním parketu. Zvládli to! Hodiny taneční průpravy, které se pod dohledem Martiny Gaťákové věnovali od října, přinesly své ovoce.

Na závěr slova díků. Poděkování za příjemný večer patří všem přítomným – žákům, hostům, moderátoru Petru Čagánkovi i kapele Chilli beat. A samozřejmě také SR obou škol za přípravu plesu a haly.

A přidává se i spolek rodičů:

"Letošní ples byl výjimečný už tím, že se jednalo již o 60. ročník. Do tomboly bylo přijato 307 cen. Za všechny sponzorské dary a ceny věnované rodiči velmi děkujeme. Seznam jednotlivých dárců i cen naleznete v příloze.

Dále bychom chtěli poděkovat všem rodičům i žákům devátých ročníků, kteří byli ochotni obětovat svůj volný čas a pomáhali s páteční přípravou haly, ale i s jejím úklidem, který se konal v neděli po plese.

Nakonec velké díky patří vyučujícím Mgr. Janu Kamrlovi Mgr. Libuši Kubenové a Mgr. Haně Krchňáčkové, na jejichž bedrech ležel téměř čtyřměsíční úkol neustálého dohledu při nácvicích polonézy. Paní Martině Gaťákové děkujeme za sestavenou choreografii i pevné nervy při nácvicích.“