Projeli jsme na zelenou

před 2 měsíci, 3.9.2018 Na koleje školního roku vyjely dva nové vagony.

I nebe se dnes rozplakalo nad všemi, kteří po dvou měsících museli znovu do školy. Úvodní řádky berte samozřejmě jako nadsázku, slzičky jsme první školní den (téměř) nezaregistrovali. U žáků druhých až devátých ročníků, kteří zahájili školní rok jako první, bychom to ani nečekali. A prváčci? Ti si na cestě do svých tříd prošli slavnostním špalírem žáků prvního stupně. I když – prošli není v tomto případě správně zvolené slovo, optimální se zdá být výraz projeli. Roli lokomotivy, která vždy spolehlivě určí správný cíl, s jistotou sehrály obě třídní učitelky našich prváčků, Zuzana Valová a Ludmila Kotasová. A když výpravčí ukázal zelenou a průvodčí zkontroloval lístky, bylo jasno. Na kolej školního roku 2018/2019 právě vyjely dva nové vagony s 39 pasažéry. Tak ať ta kolej není slepá a do cíle ať dojedeme vždy společně.