Přivítali jsme předškoláky

před 5 měsíci, 14.3.2019 Bylo jich téměř čtyřicet

Dopoledne většinou ve škole mateřské, odpoledne už ve škole základní. Výraznou změnu prožily děti, které k nám ve čtvrtek 14.3.2019 zavítaly na první předškoličku. Bylo jich téměř čtyřicet. Předškoláčci na chodbě u prvního stupně zamávali rodičům a pak už si šedesát minut zkusili výuku, která je typická pro naši školu, pochopitelně upravenou s ohledem na jejich věk. Výuku typickou pro naši školu sledovali také rodiče, průřez hodinami první a třetí třídy jim se svými žáky předvedly vyučující Zuzana Valová a Zdenka Peterková. Řešili jsme i to, proč je dobré dítě nestrašit školou, a bavili jsme se o školní zralosti (vyučující Zlata Motyčková a náš školní poradenský konzultant Karel Opravil). Tak jestli se vám u nás líbilo, rádi vás všechny zase uvidíme ve čtvrtek 28.3.2019 v 16.00 na naší druhé předškoličce. Zatímco rodiče čeká beseda s vedením školy a s některými vyučujícími, další vyučující znovu připraví pro děti atraktivní hodinový program. Těšíme se na vás.