Připravujeme nové webové stránky

před 2 roky, 29.8.2015 Vážení rodiče, milí žáci, všichni návštěvníci našeho webu. Pro nový školní rok pro Vás už nyní připravujeme spoustu (téměř moře) novinek. K těm nejvíce viditelným bude patřit proměna webových stránek školy.

Jejich nová podoba bude překvapením, tajemstvím zatím necháváme obklopen i konkrétní den a hodinu, kdy poprvé nové stránky uvidíte (na toto téma pro vás také připravujeme malou soutěž). Aktuálně v souvislosti s novou podobou našeho webu už jen dvě informace:

1)      Nadále ponecháme vše, za co jste nás opakovaně chválili, totiž spoustu informací, pravidelnou obměnu a aktuálnost stránek. Zásadní bude ale grafická proměna. Mimochodem, proměnou prošlo po osmi letech také logo školy, to nové poprvé uvidíte právě na nových webových stránkách.

2)      Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu (ne delší než tři týdny) proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily.

Hezký zbytek prázdnin.