Přijďte si zahrát ve filmových Vánocích

před 6 dny, 2.12.2019 Pozvánka na Ježíškovu dílničku

„Asi vítr, Máchale!“ „Je ti teplo, děvče?“ Divné – použít filmové citáty jako pozvánku na naše tradiční dílničky. Divné jen na první pohled, Vánoce v naší škole budou tentokrát FILMOVÉ.  Proč zrovna takové téma? Hravě si odpovíte, pokud naše tradiční dílničky navštívíte osobně. A i kdybyste fakt měli všech předvánočních akcí plný kalendář či plné zuby, na tu naši určitě přijďte, i díky Vám bývají naše dílničky nejnavštěvovanější prosincovou akcí ve městě! Těšíme se na Vás, společně s Vašimi dětmi uděláme vše, aby to  (zase) stálo za to!

Kdy? Středa 11.12.2019, od 14.00 do 18.00.

Kde? ZŠ Kunovice, U Pálenice

Tahák programu: Odehraje se od 16.00 do 17.00 v tělocvičně.

Je naše Ježíškova dílnička ještě tradiční, nebo už netradiční? Jakkoliv chyba patří k životu, obzvlášť k tomu školnímu, zmýlit se při hledání odpovědi na tuto otázku nelze. Tradiční vánoční tvoření totiž znovu, ostatně jako obvykle, obohatíme o řadu netradičních novinek. A výjimečně je (téměř) všechny odtajníme už nyní.
Do kina se chodí se zvoněním a v kantorském videu jsme zvonili i na začátek školního roku, proto už u vstupu do školy narazíte na obří ZVON a dál Vás všude budou provázet zvonečky. Zvonečky a filmové plakáty, na kterých pracovaly Vaše děti.
V hlavním programu (tělocvična 16.00 – 17.00) znovu vystoupí VŠECHNY třídy (opravdu úplně všechny, předvedou se i ti nejstarší, toho si hodně vážíme). Další z řady novinek, celý program tentokrát neuzavře vystoupení pedagogického sboru. Znamená to snad, že kantoři stávkují? Vždyť píšeme, že překvapení odtajníme, ale všechna opravdu ne!
Od 17.00 podáváme za symbolickou cenu vánoční punč pro dospělé a nealkoholický pro děti. Přesněji – podávat ho budou ochotní členové hlavního výboru sdružení rodičů. Možná přijde řada i na  autogramiádu s pohádkovými postavami aneb proč jezdit do Karlových Varů, když hvězdy svítí U Pálenice?
Po buchtotéce z června 2016, cukrotéce z prosince 2017, vánočtéce z prosince 2018 se můžete těšit na akci Není rohlík jako rohlík. Různorodé rohlí(č)ky, které slíbili napéct zástupci jednotlivých tříd, budou spolu s punčem k ochutnání ve třídě 2.A. Moc Vám děkujeme za ochotu. A na oplátku máme i my pro Vás dárek, nechte se překvapit.
Ježíškovy dílničky tak opět nabídnou obvyklý základ v podobě možnosti vyrobit si dárek pro sebe či své nejbližší,  doplněný o řadu charitativních počinů. Tak nás prostě navštivte. Speciální pozvánku najdete v nejbližších dnech také v aktovkách Vašich dětí. Přijďte se k nám naladit na Vánoce. Přijďte se potkat. PŘIJĎTE SI ZAHRÁT V NAŠEM FILMU! Těšíme se na Vás!

Pokud jste v posledních letech prošvihli Vánoce s živým betlémem, Andělské Vánoce, Světové Vánoce, Bílé Vánoce, Vánoce ze století do století, ty filmové si už nenechejte ujít.

P.S.: A mysleli jsme i na detaily, v počítačové učebně budete mít k dispozici šatnu, kde se o Vaše kabáty zdarma postarají naše „šatnářky“.