Přijďte si popovídat o svých dětech

před 9 dny, 7.11.2018 Zveme Vás na třídní schůzky

Přijde na třídní schůzky znovu víc než 90% rodičů, jak je v naší škole zvykem? Uvidí se už brzy. Tradiční „rodičáky“ se pro všechny třídy uskuteční ve čtvrtek 15.11.2018 (čas zahájení je různý). To ale spíš jen pro připomenutí.  Pro všechny, kteří žijí s naší školou, to totiž není nová informace, pozvánky mají všichni rodiče k dispozici s devítidenním předstihem. A že to nejsou pozvánky úplně obvyklé, se můžete přesvědčit jak na stránkách některých tříd, například 5.B - ZDE, tak na našem facebooku, ZDE.
Věříme, že třídní schůzky v naší škole nejsou stresující záležitostí, a proto Vám i nyní kromě tradičních informací (studijní výsledky, atmosféra ve třídě) nabídneme něco navíc. Těšíme se na viděnou ve škole.