Přijďte na kavárničku

před 21 dny, 5.1.2020 Téma: Extrémy a extrémy aneb komunikace mezi rodiči a učiteli

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na první kavárničku v tomto kalendářním roce.

Datum: 15.1.2020

Čas: 17.00 – 18.00

Místo: ZŠ Kunovice, U Pálenice

Téma: Extrémy a extrémy

Extrémy mezi učiteli, extrémy mezi rodiči, komunikace mezi učiteli a rodiči. Jak ve škole přemýšlíme o své práci, jak vnímáme rodiče. Jak přemýšlíte o své roli rodiče, jak vnímáte učitele.

Když se potká extrémní učitel s extrémním rodičem, může to mít extrémní následky. A pozor – ať chceme, nebo ne, každý z nás je do určité míry extrém – záleží jen na tom, kým je zrovna vnímán, posuzován a hodnocen.

Když se (nejen) ve škole potkají extrémy, může to mít extrémní následky. Pojďme si povídat, jak to zařídit, aby setkání extrémů nebolelo. Pojďme si povídat (nejen) o komunikaci mezi učiteli a rodiči.

Kavárničku společně povedou:

Mgr. Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant

Mgr. Magdalena Juříková, třídní učitelka 7.A
Mgr. Zdenka Peterková, třídní učitelka 4.B
Mgr. Pavel Šuranský, Ph.D., třídní učitel 9.B
​Mgr. Marek Tvrdoň, ředitel školy

Kavárnička je určena prioritně rodičům našich žáků, přijít ale samozřejmě mohou všichni zájemci. Prosíme jen, abyste svoji účast minimálně dva dny před samotnou kavárničkou nahlásili na mailovou adresu zskunup@zskunup.cz, pomůže nám to připravit odpovídající prostor.