Překvapení! Nabízíme vám moře!

před 2 roky, 29.8.2015 Skutečně překvapení? Nebo už začínající tradice? Slíbili jsme překvapení spojené se zahájením školního roku, přesněji s pozvánkou na jeho zahájení.

Držíme slovo a překvapení nabízíme v netradiční podobě. Prosím, stačí kliknout.

A to zdaleka není všechno. Další překvapení znovu chystáme přímo na první den nového školního roku a věříme, že vás to s námi bude bavit i během dalších deseti měsíců.

Další zprávy spojené se zahájením nového školního roku nabídneme ještě před jeho zahájením. Připravili jsme pro vás nabídku kroužků a zveřejníme tradiční školní informační brožuru.

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky, které poprvé představíme v pondělí 7. 9. 2015. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily.