Přečtěte si první letošní Kunupky

před 2 roky, 11.11.2015 Kdo má rád naši školu, nemůže si nechat ujít první číslo školního časopisu

A je to tady! Přesněji – a jsou tady! Na začátku listopadu vyšly první Kunupky! Oblíbený časopis žáků naší školy, který nedávno získal cenu v celostátním kole soutěže o nejlepší školní čtení, se představuje v nové grafické podobě. V Kunupkách znovu najdete oblíbené rubriky, například tradiční fotoromán, a potěší i rubriky nové (za pozornost určitě stojí nápad s představováním sourozenců, vážně pobaví), stejně jako třeba rubrika se zajímavým a tajemným názvem To, nebo to. Redakční tým pod vedením češtináře Jana Kamrly pracuje ve složení: Alžběta Černá, Lucie Herbánská, Klára Kopuncová, Romana Šáchová, Karolína Tkadlecová, Šimon Ludvíček a Tadeáš Skála. První Kunupky tohoto školního roku najdete v příloze tohoto článku. Tak příjemné počtení.