Pozvánka na "Světové Vánoce"

před 1 rokem, 2.12.2016 Poznačte si do kalendáře!

Možná, že všech předvánočních akcí máte už plný kalendář. Jednu si tam ale určitě přidejte a upřednostněte ji před ostatními, vyplatí se to. Vánoce v naší škole budou totiž SVĚTOVÉ! A zápis ve Vašem kalendáři může mít třeba tuto podobu:

Ježíškovy dílničky aneb tentokrát Světové Vánoce

Kdy? Čtvrtek 15. 12. 2016, od 14.00 do 18.00.
Kde? ZŠ Kunovice, U Pálenice
Tahák programu: Odehraje se v době od 16.00 do 17.00 v tělocvičně.

Tradiční vánoční tvoření znovu, ostatně jako obvykle, obohatíme o řadu novinek. Všechny ještě neprozradíme (tušíte, proč jsme od Vás chtěli otisky prstů?), některé ale rádi sdělíme už teď.

V hlavním programu (tělocvična 16.00 – 17.00) znovu vystoupí VŠECHNY třídy (fakt všechny, velcí se nestydí!) Od 17.00 podáváme za symbolickou cenu vánoční punč pro dospělé a nealkoholický pro děti. Přesněji – podávat ho budou ochotní členové hlavního výboru sdružení rodičů. Á propos – sdružení rodičů. Jeho členové se tentokrát představí se svým vystoupením během hlavního programu! Že se znovu přidá i pedagogický sbor, s tím už patrně počítáte automaticky.

Ježíškovy dílničky tak opět nabídnou obvyklý základ v podobě možnosti vyrobit si dárek pro sebe či své nejbližší,  těšit se můžete také na prodejní výstavu Chráněné dílny sv. Lidumily, připravujeme i charitativní sbírku pro Bělinku. A proč tedy „Světové Vánoce“? Spolu s otisky prstů si právě název našeho „projektu“ ponecháme jako překvapení, které lze pochopit až při návštěvě školy. Přijďte se k nám naladit na Vánoce. Těšíme se na Vás!

A můžete přijít ještě před Ježíškovými dílničkami. Jako novinku jsme připravili společné předvánoční pečení. Péct budeme cukroví ze všech koutů světa, zapojit se může opravdu každý (jeden z termínů už si rezervovaly například kunovické Tetičky). Pokud Vás naše nabídka zaujala, přihlaste se, prosím, na e-mail kostrhunova@zskunup.cz

Péct budeme v pondělí 12.12. a ve středu 14.12., vždy v hodinových cyklech, konkrétně 15.00 – 16.00, 16.00 – 17.00, 17.00 – 18.00. Upečené cukroví pak budeme nabízet právě během čtvrteční Ježíškovy dílničky. I proto nás potěší, pokud do školy pošlete trochu vánočního těsta, případně vzorek svého cukroví (prosíme opravdu o drobný vzorek, případnou vstřícností nám moc pomůžete). Na viděnou ve škole!