Pozvánka na říjnovou kavárničku

před 14 dny, 9.10.2018 Domácí příprava. Co to vlastně je?

Vážení rodiče, třetím rokem bude pokračovat cyklus našich školních kavárniček. První kavárnička letošního školního roku se uskuteční v úterý 16.10.2018 od 17.00 do 18.00. Téma letošní premiérové kavárničky zní: Domácí příprava (co to vlastně je). Chceme s Vámi mluvit o tom, jak v naší škole chápeme domácí přípravu, zda a proč (ne) dávat domácí úkoly. A chceme Vám také nabídnout pohled na různé učební styly, které mohou dětem usnadnit přípravu na vyučování.
Kavárničku společně povedou naši vyučující a Mgr. Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant.

Není to sice podmínkou, ale stejně jako vždy v těchto případech nám výrazně pomůže, když alespoň den předem potvrdíte svoji účast na e-mailovou adresu zskunup@zskunup.cz