Pozvánka na říjnovou kavárničku

před 2 měsíci, 9.10.2018 Domácí příprava. Co to vlastně je?

Vážení rodiče, třetím rokem bude pokračovat cyklus našich školních kavárniček. První kavárnička letošního školního roku se uskuteční v úterý 16.10.2018 od 17.00 do 18.00. Téma letošní premiérové kavárničky zní: Domácí příprava (co to vlastně je). Chceme s Vámi mluvit o tom, jak v naší škole chápeme domácí přípravu, zda a proč (ne) dávat domácí úkoly. A chceme Vám také nabídnout pohled na různé učební styly, které mohou dětem usnadnit přípravu na vyučování.
Kavárničku společně povedou naši vyučující a Mgr. Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant.

Není to sice podmínkou, ale stejně jako vždy v těchto případech nám výrazně pomůže, když alespoň den předem potvrdíte svoji účast na e-mailovou adresu zskunup@zskunup.cz