Pozvánka na happening

před 1 rokem, 28.5.2016 Jsme jeden tým. Má ten tým 820 členů?

Jsme jeden tým. Pozdně odpolední a celovečerní happening v duchu uvedeného motta se na pátek 3. června 2016 připravuje v kunovické škole U Pálenice. Na programu se společně podílejí žáci, učitelé i rodiče.
Unikátní bude především první ročník páleničářské „buchtotéky“. Příchozí při něm mohou ochutnat buchty upečené rodiči žáků jednotlivých tříd nebo vyučujícími a hlasovat pro tu nejlepší. Součástí čtyřhodinového programu bude také fotbalové utkání týmů sestavených z žáků, učitelů a rodičů (nenechte si ujít výkon Mgr. Růženy Hlůškové, která bude kapitánkou jednoho týmu).
Celý happening bude navíc ve znamení číslovky 820. Proč zrovna 820? Protože Kunovice letos slaví 820. výročí první písemné zmínky o městě. Součástí programu tak mimo jiné bude patnáctiminutové pásmo z historie Kunovic s názvem „Staré pověsti kunovské“ aneb co se určitě nestalo. A číslovka 820 ještě jednou, překvapení a dárek chystáme pro 820. návštěvníka happeningu!
Pro mladší děti jsou připraveny desítky her a soutěží. Celý večer bude hrát skupina Pool, občerstvení je zajištěno (grilujeme a porcujeme prasátko). Akce se koná za každého počasí, pokud by pršelo, přesouváme celý program z venkovního prostoru do tělocvičny a do jídelny.

Tak přijďte! Bude nás 820?

PROGRAM:

17.00 – 19.00 – Soutěže a hry pro nejmenší (trávník před školou)

17.30 – 22.00 – Hraje a zpívá skupina Pool (prostor před školou)

17.30 – 20.00 – „Buchtotéka“

18.00 – Oficiální zahájení (prostor před školou)

18.10 – 18.30 - Pásmo „Staré pověsti kunovské“ aneb co se určitě nestalo“ (prostor před školou)

18.40 – 19.00 – Zumba, vystoupení dětí školní družiny (prostor před školou)

19.00 – 19.30 – Fotbalové utkání (týmy složené z žáků, učitelů a rodičů, travnaté hřiště)

19.35 – Divadelní představení žáků školy, režie Šimon Ludvíček, 6.A (atrium u tělocvičny)

Chystáme pro Vás i další překvapení.