Pozvánka na druhou kavárničku

před 2 roky, 15.11.2015 Pokračujeme v cyklu školních kavárniček

Vážení rodiče, po říjnové premiéře pokračujeme v cyklu školních kavárniček. Zveme Vás proto na další, v pořadí druhou školní kavárničku. Uskuteční se v pondělí 23. 11. 2015 od 18.00 a téma je: Domácí příprava? Domácí příprava! Kavárnička je ohraničena těmito tématy:
- Efektivní a neefektivní domácí příprava
- Jak moc pomáhat s domácí přípravou
- Plánování domácí přípravy
- IT technika versus domácí příprava.

Kavárnička je vhodná pro rodiče všech žáků. Stejně jako v prvním případě povede i druhou kavárničku Mgr. Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant. Kavárnička začíná v 18.00, předpokládaný konec je v 19.15.

Není to podmínkou, ale výrazně nám pomůže, když alespoň den předem potvrdíte svoji účast zprávou na e-mail tvrdon@zskunup.cz

Umožní nám to vybrat vhodný prostor a připravit ho tak, abyste se v něm mohli cítit dobře. V ideálním případě skutečně jako v kavárně.

O premiérové školní kavárničce si můžete přečíst zde: http://www.zskunup.cz/otevreli-jsme-kavarnicku