Potkali jsme se

před 6 měsíci, 13.12.2018 Vánoční dílničky vidělo víc než šest stovek zájemců

Mohli jste sníst vánočku. Spoustu vánoček (nejlepší prý byla ta tvarohová, nebo alespoň nejrychleji zmizela). Mohli jste si pořídit rodinný snímek ve fotokoutku s rekvizitami z dob minulých. Mohli jste si dát punč. Mohli (nebo skoro museli) jste si najít vánoční přání od svých dětí schované v mohutném šupinatém kapříkovi. U vchodu jste museli projít kolem keramického betlému a v chodbě před tělocvičnou jste se mohli začíst do více než stovky vánočních receptů. Mohli jste se podívat, jak si vaše mladší děti vyrábějí vánoční dárek. Mohlo vás potěšit, jak vaše starší děti pomáhají s organizací svátečního odpoledne. Mohli jste se „procpat“ do plné tělocvičny a sledovat vystoupení jednotlivých ročníků. Mohli jste tleskat i pedagogickému sboru (vždyť už přece víte, že v tom naše žáky nenecháme a vystoupíme taky), který vás provedl stoletími. To všechno jste mohli. A udělali jste to? Jestli úplně všechno, to posoudit nedokážeme. Alespoň část z výše uvedené nabídky ale během odpoledne opět využilo víc než šest stovek návštěvníků. Těší nás to, jsme rádi, že Vám stojí za to přijít v předvánočním shonu do školy a potkat se právě tady. Těší nás to dvojnásob, protože nám s organizací akce pomáháte (moc děkujeme za vaše recepty i za první ročník vánočtéky) a protože dílničky můžeme realizovat také s vydatnou pomocí těch starších žáků. Poděkování patří všem návštěvníkům, hudební skupině POOL, všem vyučujícím, v tomto případě zvlášť těm z prvního stupně, a speciální dík putuje do školní družiny Kateřině Kostrhunové a Petře Turčinkové za úžasnou kreativitu. A vánoční slib na závěr. Kuchařku z Vašich receptů ještě do Vánoc vystavíme na našich webových stránkách. Moc rádi jsme se zase potkali.