Poslední žákovské shromáždění

před 3 roky, 29.6.2017 Vzpomínky. Sláva. Loučení

Vzpomínky. Sláva. Loučení. Ve znamení tří slov se odehrálo poslední žákovské shromáždění tohoto školního roku.

Tak postupně. Nejdřív ty vzpomínky. V prezentaci, kterou připravil žákovský parlament, se vzpomínalo na celý školní rok. Hlavně na všechny úspěchy (a že jich nebylo málo). Vzpomínali také deváťáci, na všechna léta prožitá v naší škole. A slavit mohli všichni, kteří uspěli v naší celoroční soutěži IQ Star. Na prvním stupni zvítězila Aneta Pálková (4.A) před Danielou Klišíkovou (5.B) a Karolínou Hlavačkovou (3.B). Na druhém stupni se vítězem stal Ondřej Kavka (7.A) před Štěpánem Omelkou (7.A) a Gabrielou Poncarovou (8.A). Podruhé během desetileté tradice naší soutěže jsme také využili relativní novinku, totiž skutečnost, že pokud někdo ve své kategorii (první či druhý stupeň) získá již druhé umístění na stupních vítězů, nemůže se sice už soutěže zúčastnit, ale získává nové privilegium. Je uveden do Síně slávy. Ta má po dnešku další čtyři členy, do Síně slávy vstoupily Veronika Machálková (4.A), Jindřiška Marková (8.A), Lucie Herbánská (7.A) a Vanda Charbutová (7.B).

No a na závěr to loučení. Loučili jsme se vzájemně (vždyť v pátek už jen předáme vysvědčení), s deváťáky i s kolegyněmi, které už v naší škole pokračovat nebudou. Poděkování za dokonalou přípravu shromáždění patří žákovskému parlamentu, který po celý rok skvěle vedli Andrea Olbertová a Jan Kamrla.