Poslechněte si nás v Českém rozhlase

před 2 roky, 15.1.2016 Začněte týden s námi

Nestává se často, aby naši školu navštívil pan redaktor z Českého rozhlasu. Důvodem jeho návštěvy bylo natočení výherců literární soutěže Moravská rodina vyhlášené Mikroregionem Dolní Poolšaví. Moravská rodina ČRo Brno je cyklus, který představuje každý týden pět obcí vybraného mikroregionu. Mikroregion Dolní Poolšaví dostane prostor ve vysílání v týdnu od 18. do 22. 1. 2016. Úkolem našich žáků bylo napsat báseň o Kunovicích. Básniček se sešlo opravdu hodně, a proto nebylo lehké vybrat pět nejlepších. Jednou z odměn výherců byla také možnost namluvit svoji báseň do rozhlasového vysílání. Po celý příští týden tak budete moci na stanici Český rozhlas Brno vyslechnout nejlepší básničky našich žáků. V příloze najdete seznam a pořadí našich vstupů.