Pořadí IQ Star po prvním čtvrtletí

před 1 rokem, 14.11.2016 Podívejte se na první průběžné pořadí naší celoroční soutěže

Daniela Klišíková před Amálií Horákovou a Michalem Tvrdoněm (všichni 5.B) na stupni prvním. A deváťačka Veronika Ševčíková před sedmačkou Petrou Čechovou, dalším deváťákem Mikulášem Fornůskem a šesťákem  Vojtou Orságem na stupni druhém. To je po prvním čtvrtletí školního roku průběžné pořadí naší celoroční soutěže IQ Star, průběžné pořadí na prvních místech najdete v příloze tohoto článku i v rubrice IQ Star na pravé liště webu. Je zároveň nutné zdůraznit, že uvedené pořadí zahrnuje zatím jen soutěže a akce, které se uskutečnily do poloviny listopadu 2016, byly to převážně akce sportovní. Více vypovídající pohled nabídne až pořadí k 31. 1. 2017, které už bude obsahovat řadu dalších soutěží i akcí a do kterého už se výrazněji promítnou také studijní výsledky.
Vzhledem k tomu, že se jedná už o sedmý ročník této soutěže, možná trochu zbytečně připomínáme, že touto soutěží chceme výrazně motivovat talentované žáky. Body a úspěch v této soutěži ale mohou získat úplně všichni. Podrobná pravidla pro hodnocení i průběžné pořadí těch nejlepších najdete, když kliknete na rubriku IQ Star.