Pohoršovna

před 2 roky, 17.2.2016 Projekt Zlaté dítě by nás měl přivést ke čtení

Naše třída společně s 3.B začala pracovat na projektu Zlaté dítě. Do něj se mohou přihlásit nejen jednotlivci, ale také rodiny, týmy i školní třídy. Z edice knih Zlatá stuha si vyberete jednu knihu, kterou nejen přečtete, ale necháte ji ožít. Jakým způsobem, to záleží jen na vás. Nám se zalíbila právě Pohoršovna. Rozhodli jsme se vytvořit druhý díl této knihy. Do školy jsme přišli převlečení za nové postavy. V pohoršovně 2.A se pak celý den učilo "zlobení a jiné špatné věci". Vyučovala nás paní učitelka Zloberta, která se občas převtělila v anděla. To pak z nás strašidýlek byly hodné postavičky, které nechtějí páchat zlo. Práce s knihou nás moc nadchla a ani nám nevadilo, že Zloberta nám rozdala násobilkové příklady a jejich výsledek nám stanovil počet, kolikrát máme opsat větu, jak se budeme chovat. A pozor, kdo měl při pětiminutovce vše správně, tak v naší pohoršovně dostal 5 a kdo měl vše špatně zase 1.