Pohár se přestěhoval

před 7 měsíci, 28.4.2017 Vyhráli jsme bitvy, prohráli jsme válku

Vítězství pouze dílčí, nikoliv celkové. Aneb sice jsme během tradičního Poháru osvobození v některých disciplínách vyhráli, ale v konečném součtu to tentokrát na naše kolegy ze školy na Červené cestě nestačilo. Pohár za vítězství, který v minulých letech už téměř zdomácněl u nás, jsme proto předali na druhou školu. Sportovně i s gratulací, jak se sluší a patří. A také s vírou, že si ho za rok zase vezmeme zpět.

V letošním ročníku Poháru osvobození se soutěžilo ve střelbě, florbalu a discgolfu. Soutěže se uskutečnily ve škole na Červené cestě a ve sportovní hale. Nás nejvíc těší, že do soutěží se aktivně zapojili všichni žáci školy. Polovina přímo při soupeření s druhou školou a zbývající žáci v soutěžích, které pro ně připravili naši vyučující v prostorách školy.

Podle nepsaných pravidel se při organizování Poháru osvobození obě kunovické základní školy střídají. A protože letos byla řada na sousední škole, děkujeme kolegyním a kolegům za přípravu Poháru osvobození.