Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou

před 6 měsíci, 13.5.2019 Uherské Hradiště - 9. května

Předpověď počasí pro tento den nám příliš nepřála, ale jak se říká – Není špatného počasí, jen špatně oblečeného sportovce!  Naši atleti se nezalekli deště ani větru a vrhli se do atletických soubojů.

Soutěžilo se v v pěti tradičních disciplínách: skok daleký, skok vysoký, hod míčkem (mladší kategorie)/vrh koulí (starší kategorie), vytrvalostní běh (600m, 800m, 1000m, 1500m) a štafetový běh 4x60m.

Měli jsme možnost zhlédnout famózní běh na 1000 m Šimona Kopunce, který si již od začátku držel první pozici a potvrdil tak svoji roli favorita. Veronika Machálková zase zazářila v hodu kriketovým míčkem, kde obsadila krásné 3. místo. Dalším fantastickým individuálním výkonem na sebe upozornila Petra Čechová v kategorii starších žákyň, která si doběhla pro 1. místo ve svém rozběhu na 800m. A takhle bychom mohli pokračovat dál.

Všichni naši atleti bojovali ze všech sil a mnozí z nich si zlepšili svá maxima! V součtu bodů jsme na medailové umístění nedosáhli, ale i tak DĚKUJEME našim sportovcům za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy!

Na závěr olympijské motto: Rychleji, výše, silněji. A atletice jako královně sportu ZDAR!