Pohár rozhlasu

před 7 měsíci, 10.5.2017 Den plný odhodlání, bojovnosti a skvělých atletických výkonů.

V úterý 9. května se na atletickém stadionu v Uherském Hradišti konalo okresní kolo Poháru rozhlasu, atletické soutěže s velkou tradicí. V letošním, již 49. ročníku jsme bojovali v konkurenci devíti škol a závodu se účastnilo celkem 355 žáků.

Počasí nám příliš nepřálo, ale i tak nic nebránilo pěkným atletickým výkonům. Za každé družstvo soutěžili v každé disciplíně tři závodníci. Do hodnocení družstva se však započítávaly pouze dva nejlépe bodované výkony. Všichni závodníci měli možnost startovat pouze ve dvou disciplínách a štafetě. Bodovalo se dle platných atletických tabulek.

Disciplíny:

Mladší žáci a žákyně – 60 m, 600 m žákyně, 1000 m žáci, kriket, dálka, výška, 4 x 60 m.

Soupiska:

Mladší žáci: Bída Patrik, Holcner Martin, Chvatík Marek, Konečný Václav, Orság Vojtěch, Siman Radovan, Tvrdoň Jan, Vojtěšek Lukáš.

Mladší žákyně: Bříštělová Julie, Bříštělová Lucie, Čechová Petra, Čižková Tereza, Fornůsková Simona, Charbutová Vanda, Koníčková Lucie, Olbertová Nelly, Sochorcová Kamila.

Všem závodníkům patří velká pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Mohli jsme se pochlubit spoustou krásných výkonů u jednotlivců, přestože se nám na stupně vítězů dosáhnout nepodařilo.