Plný pytel básniček

před 3 měsíci, 9.2.2018 Ve středu odpoledne jsme s dětmi nahlédli do tajů poezie.

Největší odvážlivci se totiž zúčastnili školního kola recitační soutěže. Básničky a ukázky z textů se celkem rozhodlo předvést dvacet pět našich žáků. Viděli jsme velmi kvalitní výkony, nicméně postupující mohli být jen dva z každé kategorie. Porota složená z největších znalců poezie po dlouhé poradě rozhodla. Jak? Za 1. třídu zvítězila a postupuje Barbora Pánková z 1.B. Ze druhých a třetích tříd přesvědčili porotu Štěpán Omelka ze 3.A a Kateřina Juřičková ze 3.B. Z další kategorie postoupily do okrskového kola Linda Drštičková ze 4.A a Karolína Ema Hlavačková ze 4.B. Druhý stupeň reprezentovali dva hrdinové. Postup si ovšem vysloužil pouze Jiří Richtr ze 7.A.

Všem odvážlivcům děkujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí v okrskovém kole.