Plesali jsme. Chřipce navzdory

před 2 roky, 22.1.2017 Ples byl plný krásy a emocí

Napravo chřipka, nalevo chřipka, ale sportovní halou během plesu obou kunovických základních škol žádné bacily nepoletovaly. Leda tak emoce, těch bylo v sále plno. Ostatně, při podobné akci to už bývá pravidlem, vždyť deváťáci se i díky plesu stávají trochu dospělejší. „Uvědomila jsem si, že z malých princezen jsou krásné mladé ženy a z malých princů že jsou téměř dospělí muži. Přes záplavu slz, které se mi hrnuly do očí, jsem občas viděla trochu rozmazaně. Ples byl prostě krásný a plný emocí,“ konstatovala Růžena Hlůšková, třídní našich deváťáků. Nedivte se jejím slzičkám. „Dostali jsme nejlepší třídní učitelku, jakou jsme dostat mohli. Děkujeme za to, jak jste úžasná, zábavná a i po tolika našich fiascích plná energie,“ zaznělo z pódia bezprostředně po polonéze od všech deváťáků ústy Venduly Kyselé.
Á propos – polonéza a děkování. Anebo taky oboje v jednom, za polonézu deváťáci děkují Martině Gaťákové z tanečního klubu Rokaso. Za přípravu a organizaci plesu děkujeme všichni rodičům z obou škol, především těm z hlavních výborů sdružení rodičů. Moc si vážíme toho, kolik času školám věnujete.
Co nás ještě potěšilo? Novinka v podobě led show, vystoupení tanečníků z Rokasa, skvělý aerobic v podání sousedů z Červené cesty. A Radek Blahuš v roli moderátora, propojující zdánlivě nespojitelné. Za rok štafetu přeberou zase další, tak ať se jim ples vydaří minimálně stejně jako ten letošní.