Ples ve vzpomínkách deváťáků

před 2 roky, 4.2.2016 Přečtěte si, jak na lednový ples vzpomínají deváťáci

Jak jsme slíbili, vracíme se ještě k plesu sdružení rodičů. Níže najdete „plesové ohlasy" našich deváťáků. A v přiloženém souboru ještě něco navíc.

„Nejvíc jsme si užili naše vystoupení, které bychom si klidně zopakovali. Líbilo se nám, že jsme dostali stravenky, za které jsme si mohli vzít zdarma třeba párek v rohlíku nebo pití, ale kapelu bychom změnili.“

„Kapela se nám moc líbila. I výběr písniček, hezky jsme si zatančili. Tombola byla bohatá. Děkujeme paní učitelce Gogolové za trpělivost a ochotu při nacvičování. Myslím, že když jsme tančili naposled, podařilo se nám to bez větších chyb, jelikož se všichni snažili a soustředili. Užili jsme si vstup do světa dospělých.“

„Nejvíc se nám líbil bublinkář, polonéza a kapela. Nelíbilo se nám špatné chování některých žáků.“

„Bylo úžasné vidět holky v těch nádherných bílých šatech a kluky v obleku. Byl to úžasný večer a je škoda, že už se nikdy nebude opakovat.“

„Bylo to super. Paní učitelko, obdivuju Vás za trpělivost, já bych asi nezvládla uhlídat 34 párů. Doufám, že jsme Vás moc nenaštvali. Máme Vás rádi, přestože jsem Vás (asi) naštvali.“

„Než jsme vyšli, byla jsem nervózní. Jak jsme vyšli, bylo to lepší. Jsem ráda, že to mám za sebou.“

„Polonéza se nám moc líbila, všechno nám vyšlo a bylo to krásné. Byl to nezapomenutelný večer jak pro nás, tak pro naše rodiče. Tato polonéza zůstane v našich srdcích a za pár let to bude jedna z našich nejkrásnějších vzpomínek.“

„Po těžkých čtyřech měsících jsme byli všichni připraveni na ples. Přestože někteří tanečníci chyběli na zkouškách, zvládli jsme to všichni dobře. Dalo by se říct – těžko na cvičišti, lehko na bojišti.“

„Bylo to kouzelné. Budu na to ráda vzpomínat. Choreografie se nám povedla a kolektiv byl skvělý. Jen mě mrzí, že je to už za námi, že už nebudou nácviky a že už nebudeme s naší třídou jako princové a princezny.“

„Na plese mohlo být lepší ozvučení, ale jinak to bylo dobře uspořádané. Hala byla pěkně opravená, akorát to rozhození stolů jinak, než to bylo původně na papíře, bylo celkem blbé.“

„Ten večer byl super! Tančení, muzika, kolektiv. Hned bych si to zopakovala.“

„Bylo to super. Pařili jsme do rána a bylo to fajn. Hodně známých a byla sranda a bohatá tombola.“

„Myslím, že polonéza se doopravdy vydařila. Ty čtyři měsíce nacvičování s paní učitelkou Gogolovou stály za to. Když jsem sama sebe viděla v těch bílých šatech, bylo mi do pláče. Polonéza je něco jako oficiální rozloučení s naší školou, na kterou budu stejně jako na ples dlouho vzpomínat. Chtěla bych poděkovat naší škole za tento úžasný ples a za krásných devět let strávených zde. Děkuji.“