Ples na jedničku s hvězdičkou

před 2 roky, 24.1.2016 Tradiční ples sdružení rodičů se vydařil

Když o něco dlouho usilujete, obětujete tomu čas a rvete se s překážkami, může přijít úspěch. Anebo, a to se v životě také stává, úspěch přijít nemusí. V případě tradičního plesu pořádaného sdruženími rodičů obou kunovických škol naštěstí platila ta první varianta. Potlesk, který zazněl sportovní halou už během polonézy a zesílil po jejím skončení, byl zaslouženou odměnou pro dvaatřicet tančících párů. A stejně tak i pro Mgr. Jiřinu Gogolovou, která s žáky polonézu nacvičila.

„Byly to tvrdé čtyři měsíce. Ale stálo to za to,“ konstatovala už po skončení polonézy zjevně spokojená Jiřina Gogolová. A podobné to bylo s tančícími žáky. Příjemné okamžiky si užívali a prodlužovali. „Přijde nám to zvláštní. Tak dlouho jsme nacvičovali a teď je všechno pryč. Klidně bychom si ten tanec ještě někdy zopakovali,“ shodli se deváťáci. S pocity, které si právě oni odnesli z plesu, vás během týdne ještě podrobněji seznámíme.

Ples sdružení rodičů je tradiční akcí, a proto se sází na tradiční věci. (Téměř) za samozřejmost už rádi považujeme aktivitu sdružení rodičů, jejich ochotu a čas věnovaný (nejen) přípravě plesu. Moc za to děkujeme! Příjemnou tradicí se už začíná stávat kultivovaný a „ebenovsky“ vtipný Radek Blahuš v roli konferenciéra celého plesu. Jsme rádi, že jsi absolvent právě naší školy, Radku!

Jenže jen tradice nestačí, pokud k ní nepřidáte vždy něco nového. Novinky? Že jich letos bylo. Sportovní hala v novém kabátě a s tím související nové umístění pódia, jiné uspořádání stolů. Historické tance, ty jsme na dřívějších plesech neviděli, stejně jako „bublinovou magii“.

Pololetní vysvědčení je za dveřmi. Takže za ples všem, kdo se na jeho organizaci jakkoliv podíleli, jednička! A s hvězdičkou!